uk I eng

I X. Громадська та виховна робота

Професорсько-викладацький склад кафедри бере активну участь у суспільному житті університету: відкритих лекціях, днях відкритих дверей університету, урочистих заходах тощо. Співробітники кафедри є активними учасниками проекту «Медичні пікнікі», який збирає більшість університетів м.Києва і присвячений впровадженню науки в життя дітей різного віку та молоді. Під керівництвом співробітників кафедри захищено декілька наукових робіт учнями, членами Малої Академії Наук.

Викладачі кафедри здійснюють індивідуальну профорієнтаційну та консультаційну роботу зі школярами, абітурієнтами, студентами. Студенти наукового гуртка разом з викладачами проводять заходи присвячені здоровому образу життя, правильному харчуванню. Також, за підтримки кафедри педіатрії №4 створено он-лайн курс у на Prometheus " 4 кроки до здорового харчування".

Щорічно співробітниками кафедри проводиться студентська олімпіада. Також, на базі кафедри проведено ІV Міжнародну студентську олімпіаду з педіатрії, в якій взяли участь студенти з 12 ВМНЗ України, Росії, Молдови, Казахстану.

Забезпечується організація роботи студентів в комп’ютерному класі з підготовки до ліцензійних іспитів «Крок-1», «Крок-2» , майстер-класи з невідкладної допомоги. На базі кафедри проводяться засідання Вченої Ради медичного факультету №3, апробаційної Ради та Спеціалізованої Ради за спеціальністю «Педіатрія».

Співробітники кафеди приймають участь у якості експерта у різних телепрограмах громадського спрямування. До їхніх експертних думок в галузі збереження здоровя, профілактики захворювань, здорового способу життя та здорового харчування дослухаються телеглядачі. Це програма «Подробиці» та «Корисна програма» (Інтер), «Поради лікаря», «День у мегаполісі» (ТК Київ). Також важливою складовою науково-просвітницької роботи є регулярні публікації в популярних журналах та газетах: «Мой ребенок», «Между нами, мамочками» та ін.

Разом з ГО «Здоровя та розвиток» співробітники кафедри проводять різноманітні просвітницькі заходи: інтерактивні лекції та бесіди про здорове харчування, небезпеку шкідливих звичок, питання збереження екології. Турбота про здоровя майбутніх поколінь – важлива скаладова роботи педіатра. Тож, колектив кафедри переймається питаннями підготовки майбутніх матерів до свідомого батьківства, постійно бере активну участь у майстер-класах, інтерактивних лекціях, вебінарах по організації грудного вигодовування, особливостей харчування матері-годувальниці, догляду за немовлятами, актуальних питаннях вакцинації та ін.
Контактна інформація
01004, м. Київ, вулиця Л.Толстого, 10
тел. +38(044) 234-53-75
факс. +38(044) 235-53-45
nmu.ped4@gmail.com

© Кафедра педіатрії №4 НМУ імені О.О.Богомольця 2001-2015
Розробка та адміністрація сайту: Ємчинська Є.О.