uk I eng

Програма атестації здобувачів вищої освіти

Графік складання iспиту "Педіатрія, дитячi iнфекціi" для студентів 6 курсу (натисніть для перегляду)

Графік консультацій перед державними іспитами для студентів 6 курсу (натисніть для перегляду)





РЕГЛАМЕНТ


практично орієнтованого іспиту з «Педіатрії з дитячими інфекційними хворобами» у 2021/2022 навчальному році для студентів VI курсу медичного факультету №3

Практично-орієнтований іспит з дитячих хвороб з дитячими інфекційними хворобами проводиться у 2022р. дистанційно. Іспит починається о 8 годині ранку і складається з 2-х етапів.

Перший етап – екзаменаторами в присутності членів ДЕК, проводиться оцінка уміння студентів обстежувати здорову або хвору дитину на основі чого оцінюються уміння та навички кожного випускника проводити опитування батьків і об’єктивне обстеження дитини, оцінювати фізичний та нервово-психічний розвиток дитини відповідно до віку, встановлювати симптомний або синдромний діагноз (за списком 1 ОКХ), встановлювати і обгрунтовувати попередній діагноз у хворої дитини, визначати тактику лікування при захворюваннях, які віднесені до дитячих хвороб згідно ОКХ (список 2) та уміти призначати відповідні профілактичні заходи.

Другий етап іспиту полягає в оцінюванні у випускника рівня сформованості умінь та навичок, яке не передбачає безпосередньої роботи з хворим згідно переліків, що виносяться на іспити, наведених у додатках 3, 4, 5, відповідно до спеціальності згідно ОКХ.

На другому етапі оцінюється:

а) уміння вирішення ситуаційних задач із діагностики невідкладних станів, визначення тактики надання екстреної медичної допомоги (за списком 3 ОКХ, уміння вирішення типових ситуаційних задач з дитячих хвороб, дитячих інфекцій та дитячого туберкульозу.

б) уміння на підставі результатів лабораторних та інструментальних досліджень оцінювати інформацію щодо діагнозу (за списком 4 ОКХ), уміння виконувати медичні маніпуляції з використанням фантомів, муляжів, навчально-наочних матеріалів (за списком 5 ОКХ).

 

Результат практично-орієнтованого іспиту визначається окремою оцінкою з педіатрії – 5 –“відмінно”, 4 – “добре”, 3 – “задовільно”, 2 – “незадовільно'' на основі балів, зафіксованих у індивідуальних Протоколах проведення та оцінювання екзамену. У спірних випадках можуть враховуватися інші показники успішності навчання – підсумкова успішність впродовж навчання в університеті.

Критерії встановлення оцінки:

5 - 4,5 балів - ''відмінно'';

4,49 - 3,5 балів - ''добре'';

3,49 - 2,51 балів - ''задовільно'';

2,5 бали і менш - ''незадовільно''.

Бали визначаються наступним чином: виконання типових задач діяльності та умінь, що перевіряються на першому та другому етапі, оцінюється балами “1”, “0,5”, та “0” (виконано, частково виконано, не виконано). Бали вносяться до індивідуальних Протоколів проведення та оцінювання іспиту.

Бали за перший та другий етапи іспиту визначаються як середнє арифметичне всіх балів, що зафіксовані у індивідуальних Протоколах проведення та оцінювання відповідної частини іспиту.

Результуючий бал за практично-орієнтований іспит визначається як середнє арифметичне двох частин іспиту, помножене на коефіцієнт 5.

Після обговорення членами ДЕК результатів практично-орієнтованого іспиту з педіатрії оцінки повідомляються студентам.

Студенти, які не згідні з результатами іспитів, мають право подати заяву голові державної екзаменаційної комісії на апеляцію тільки у день проведення іспиту.

 

Додаток

Іспит починається о 8.00 годині.

В іспиті використовуються електронні копії затверджених матеріалів до Атестації здобувачів вищої освіти, які складаються з 60 буклетів.

Кожен буклет складається з 3-х задач з педіатрії, дитячих інфекційних хвороб або туберкульозу, невідкладних станів з педіатрії або дитячих інфекційних хвороб. В буклет також входять лабораторні обстеження, інструментальні обстеження, питань в які внесені алгоритми обстеження одної з системи, та алгоритми проведення маніпуляцій.

Виконання типових задач діяльності та умінь, що перевіряються, оцінюється балами «1», «0,5», та «0» (виконано, частково виконано, не виконано), або «1» та «0» Бали вносяться до індивідуальних Протоколів.

Контактна інформація
01004, м. Київ, вулиця Л.Толстого, 10
тел. +38(044) 234-53-75
факс. +38(044) 235-53-45
nmu.ped4@gmail.com

© Кафедра педіатрії №4 НМУ імені О.О.Богомольця 2001-2015
Розробка та адміністрація сайту: Ємчинська Є.О.