uk I eng

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ПІДХОДИ ДО ДІАГНОСТИКИ
ТА ЛІКУВАННЯ ДИТЯЧИХ ХВОРОБ»

22-23 квітня 2021 року Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України та Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця провели науково-практичну, онлайн конференцію з міжнародною участю «Міждисциплінарні підходи до діагностики та лікування дитячих хвороб», присвячену пам’яті видатного українського вченого-педіатра академіка НАМН України, багаторічного завідувача кафедри педіатрії №4, професора, Віталія Григоровича Майданника.

Конференція мала дві паралельні секції – для лікарів та для студентів і молодих вчених. Захід було внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, запланованих у 2021 році.
Всього було зареєстровано 3088 учасників, серед них 223 студентів.
22.04.2021 конференцію розпочали із секції присвяченої пам’яті академіка В.Г. Майданника відкрив її вельмишановний ректор НМУ імені О.О.Богомольця, доктор медичних наук, професор Кучин Юрій Леонідович.

Юрій Леонідович зазначив, що академік В.Г.Майданник виховав не одне покоління студентів і молодих вчених, лікарів, він був палким патріотом Університету і педіатричної науки, залишив після себе велику наукову спадщину, яка і надалі слугуватиме вихованню і підготовці медичних кадрів.
Директор інституту ДУ «ІПАГ НАМН України ім. О.М. Лук’янової», академік НАМН України, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України наголосив, що вагомий внесок академіка Майданника у розвиток не лише педіатрії, а й науки України в цілому! Підкреслив, що ІПАГ був, є та буде стратегічним партнером факультету й університету в цілому, адже за педіатрією майбутнє нашої країни!
Продовжили рубрику член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри педіатрії №2, професор Волосовець Олександр Петрович, який представив чудову доповідь про життя друга на наставника - академіка Майданника Віталія Григоровича!
Виговська Оксана Валентинівна - професор, декан педіатричного факультету, професор кафедри дитячих інфекційних хвороб розповіла про спеціальність «Педіатрія» в світі!
Георг Шмідт поділився згадками про Міжнародну співпрацю України з Німеччиною, очолюваною академіком Майданником.
Завершили рубрику переглядом фільму, знятим колективом кафедри педіатрії №4, про життя і творчість Лікаря з великої літери, Вчителя, науковця, академіка Майданника Віталія Григоровича!

23.04 на секції молодих вчених було представлено 16 доповідей аспірантів та асистентів кафедр, на секція студентів - 21 доповідь україномовних студентів 8 доповідей англомовних студентів. Студентська секція розпочалась з майстер-класу доцента кафедри педіатрії №4 Романенко С.Ю. на тему "Сучасні прояви лейкемоїдних у дітей. Клінічний випадок".
Під час студентської секції працювало журі. До складу жюрі україномовної секції увійшли: професор Чуриліна А.В., доценти кафедри педіатрії№ 4 Качалова О.С, Романенко С.Ю. , доцент кафедри педіатрії № 1 Строй О.А., доцент кафедри педіатрії № 2 Шевцова Т.І., асистент кафедри клінічної імунології та алергології Турова Л.О. До складу журі англомовної секції увійшли: доценти кафедри педіатрії№ 4 Бурлака Є.А., Терлецький Р.В., асистент кафедри педіатрії № 1 Резніков Ю.П.
Доповіді оцінювались за такими критеріями:
Актуальність та новизна роботи, методологія проведення досліджень,логіка, послідовність та повнота викладу матеріалу, практична значущість поданих висновків, мовне оформлення, самостійність проведеного дослідження, оформлення презентації.

Звіт про результати оцінювання журі представлений за посиланням. (натисніть для переходу)Деталі та відеозапис про конференцію за посиланням: http://rimononline.in.ua/cd2021

Контактна інформація
01004, м. Київ, вулиця Л.Толстого, 10
тел. +38(044) 234-53-75
факс. +38(044) 235-53-45
nmu.ped4@gmail.com

© Кафедра педіатрії №4 НМУ імені О.О.Богомольця 2001-2015
Розробка та адміністрація сайту: Ємчинська Є.О.